Kasukas

See on luksusese ja staatusesümbol. Kaasaegse inimese meeleolu on lahutamatult seotud tema riietusega, ja karusnahast toodetel on selles mõttes eriline positsioon, kuna need loovad millegagi võrreldamatu enesetunde. Püüdke võrrelda emotsioone, mida tekitab naaritsanahk ja sünteetiline jakk. Ja see ei ole juhuslik. Naturaalse karusnaha väärtust hindab inimene juba alateadlikult. Karusnahk on läbi aegade olnud luksusesemeks ja staatusesümboliks. Kuid meie kliimatingimustes ei ole kasukas või karusnahast jakk ainult luksusesemeks. Kasukas – see on ka kaitse külma eest. Olles parimaks vahendiks külma vastu, peavad karusnahast tooted olema igaühe garderoobi lahutamatuks osaks. Kasukas - see on eriline pealisrõivaste liik. Kasukal on tõelise naise rõivaste seas eriline koht. Oma pikaajalise eksisteerimisaja jooksul on kasukas moe mõjul korduvalt muutnud oma lõiget, vormi, värvi ja tegumoodi. Kuid läbi aegade on selle eesmärgiks alati olnud muuta kaunis daam veelgi ilusamaks, elegantsemaks ja naiselikumaks! Kasukas ei ole väiksema tähendusega ka meeste jaoks. Tänapäeval ei ole meestekasukas või karusnahast jakk vähem elegantne kui naiste oma. Karusnahast mütsi või jakki võib osta igalt poolt, kuid kas selle kvaliteedis võib kindel olla?

Paljud meie kliendid tunnevad huvi, kust on pärit karusnahk, millest kasukaid õmmeldakse. Tänapäeval tarnitakse suurem osa nahku farmeritelt, kes kasvatavad oma majapidamistes naaritsaid ja mitmesuguseid rebaseliike. Euroopas kasvatatakse kõige rohkem naaritsaid Taanis, rebaseid aga Soomes. Karusloomi kasvatatakse veel Rootsis, Hollandis ja Poolas, Balti riikides, Valgevenes, Ukrainas ja Venemaal. Vaatamata laialt levinud arvamusele, Itaalias ja Kreekas karusloomakasvatus siiski puudub. Ameerika mandril kasvatakse karusloomi Kanadas ja USA-s, Aasias aga Hiinas. Muuseas, suurem osa karusnaha töötlemisvabrikuid asub Hiinas.

Karusnahaoksjonid – mis see on?

Väga sageli võib kohata selliseid sõnu: „Müüme ainult karusnahaoksjoni karusnahku!”. Oksjoni peamine eesmärk on – sorteerida karusnahad värvi, kvaliteedi, suuruse ja teiste parameetrite järgi. Karusnahakade sorteerimiseks on igal oksjonil oma reeglite süsteem.

Mille poolest on siis karusnahaoksjoni karusnahk hea?

Karusnaha ostmine oksjonilt karusnahamaakleri abil – on nahkade soetamiseks kõige kergem ja mugava moodus, kuna oksjonil on karusnahad juba värvuse, suuruse ja kvaliteedi järgi sorteeritud. Nahkade ostmine firmadelt, kes tegelevad karusnahast poolfabrikaatide (skindlerite) müügiga, võimaldab omada karusnahkade sortimenti terve aasta jooksul. Peamine puudus – kõrgem hind. Kuid kinnitus, et ainult karusnahaoksjonite karusnahk on kvaliteetne, on kõigest müüt.

Karusnahka võib osta karusnahafarmist, otse tootjalt. Sellisel juhul võib hind olla odavam, kuid raskusi võib esineda palju rohkem. Otse karusnahakasvandusest ostetud karusnahad on sorteerimata, nahkadel on palju varjundeid ja defekte ning need on erineva suurusega, mis kindlasti avaldub ka kasuka välimuses.

Придя к нам, Вы всегда сможете найти что-то новое.

Kontakt

Aadres: Torupilli ots 2\ Tartu mnt.34, Tallinn, Harju maakond, Estonia

E-mail: info@tatsem.com
Tel: +372 5645 4838
web: http://www.tatsem.com

Eelneval kokkuleppel kliendiga.

E.-R. - 11-16
L.P - SULETUD

 

Parkimine klientidele tasuta.

Kuidas meid leida

©2023 Tatsem OÜ. All Rights Reserved. Designed By Alex