Karusnahkadest

Külma, tuulise ilmaga kaunistab naisterahvast kõige paremini soe ja luksuslik karusnahk. See on vaieldamatult õige fakt. Tänapäeval ei ole moes lihtsalt karusnahk, vaid suurepärase kvaliteediga karusnahk. Nõudlus karusnahast rõivastele on alati pidev.

Selle hooaja kõige moodsama tegumoega naiste karusnahast mütsid on – karusnahast kaaper (paeltega müts), nokkmüts ja barett, vallatud noorte kõrvikmütsid ja elegantsed naistemütsid. Klassika, mis hoiab alati vääramatult oma positsioone ja originaalsed lahendused moodi jälgivale tänapäeva noorte põlvkonnale. Kasukad ja dubljonkad, jakid, kraed ja palju muud. Kõik, mis on praegu moes, on valmistatud karusnahast ja nahast.

Meie ateljee pakub oma külastajatele peakatteid, karusnahast mütse ja rõivaid ning parima kvaliteediga karusnahast ja nahast aksessuaare. Selliseid tooteid kantakse kaua ja mõnuga ning need kutsuvad esile vaimustuse.

Suurepärased naturaalsest karusnahast tooted on läbi aegade olnud väga nõutud. Karmi kliimaga maades, sellistes nagu Eesti, kus talvine temperatuur võib langeda alla –30 ºС ning külm põhjatuul puhub praktiliselt aastaringselt, välja arvatud lühikesed suvekuud, on need eriti aktuaalsed. Karusnahast tooted võimaldavad nende omanikel mis tahes ilmastikuoludes elegantsed ja stiilsed välja näha. Modelleerijad kogu maailmas annavad oma kollektsioonides karusnahast toodetele peamise rolli, need kaunistavad alati kuulsaid Milano, Pariisi ja Moskva moedemonstratsioone ning on hõivanud olulise koha nii naiste kui ka meeste garderoobis. Perfektselt teostatud peakatted soojendavad teid pakaselises talveilmas.

Kontakt

Aadres: Torupilli ots 2\ Tartu mnt.34, Tallinn, Harju maakond, Estonia

E-mail: info@tatsem.com
Tel: +372 5645 4838
web: http://www.tatsem.com

Eelneval kokkuleppel kliendiga.

E.-R. - 11-16
L.P - SULETUD

 

Parkimine klientidele tasuta.

Kuidas meid leida

©2023 Tatsem OÜ. All Rights Reserved. Designed By Alex